Serum do rzęs ǀ Kerabione

Wzmacniające serum do rzęs Kerabione

Wzmacnia, zagęszcza, wydłuża rzęsy

KERABIONE Wzmacniające serum do rzęs to precyzyjna i skuteczna kuracja zapewniająca efekt długich, gęstych i zdrowych rzęs. Serum skutecznie wzmacnia i odżywia rzęsy i brwi, ma działanie zagęszczające, pogrubiające i przedłużające, a zawarty w nim kompleks składników aktywnych korzystnie wpływa na wzrost i ogólną kondycję rzęs.

Dzięki działaniu wzmacniającego serum do rzęs Kerabione, rzęsy stają się bardziej odporne na wypadanie, a nowe, których wzrost stymuluje preparat, są wyraźnie zagęszczone, wydłużone i mocniejsze. Produkt przebadany pod nadzorem dermatologów i okulistów. Serum o działaniu przedłużającym i pogrubiającym rzęsy jest bardzo skuteczny i bezpieczny dla osób o wrażliwej skórze wokół oczu oraz noszących szkła kontaktowe.

Skuteczność serum wzmacniającego i przedłużającego rzęsy potwierdzona badaniami:

 • działanie wydłużające rzęsy u 100% probantek**
 • preparat wydłuża rzęsy nawet o 57,14%**
 • działanie zagęszczające rzęsy u 90% probantek**
 • działania wzmacniające rzęsy u 84% badanych*
 • przywraca rzęsom/brwiom zdrowy wygląd u 80% badanych*
 • stymulacja wzrostu i odrastania rzęs u 68% badanych*
 • nowe rzęsy/brwi wyraźnie gęstsze, dłuższe i mocniejsze u 64% badanych*
 • działanie pogrubiające rzęsy u 56% badanych*

*Badania aplikacyjne na grupie 25 kobiet przez okres 12 tygodni
** Badania aparaturowe na grupie 10 kobiet po 12 tygodniach

Sposób użycia serum do rzęs:

Na czystą i suchą skórę powiek (po uprzednim demakijażu i umyciu wodą) nałożyć jednym pociągnięciem aplikatora niewielką ilość serum do rzęs tuż u jej nasady. Stosować na górną powiekę oraz brwi. Nakładać raz dziennie na noc. W razie dostania się preparatu do oczu, zmyć obficie wodą. Stosować codziennie przez 3-8 tygodni, a następnie 2-4 razy w tygodniu dla podtrzymania efektu.

Pierwsze rezultaty (wzrost rzęs, działanie wzmacniające, zagęszczające i wydłużające rzęsy) można zaobserwować po 3 tygodniach. Najbardziej spektakularny efekt gęstych, zdrowych rzęs osiąga się po 12 tygodniach kuracji.

Serum Kerabione to doskonała propozycja dla osób, które szukają skutecznego, wzmacniającego preparatu do rzęs, który stymuluje ich wzrost, a dodatkowo ma działanie zagęszczające, przedłużające i pogrubiające. Dzięki preparatowi można cieszyć się wachlarzem naturalnie gęstych, zdrowym i mocnych rzęs.

Skład INCIIngredients/INCI: Aqua, Glycerin, Disodium Phosphate, Panthenol, Biosaccharide Gum-1, Bimatoprost , Biotinoyl Tripeptide-1, Hydrolyzed Cucurbita Pepo Seedcake, Propylene Glycol, Euphrasia Officinalis Extract, Xanthan Gum, Imidazolidinyl Urea, Citric Acid, Disodium EDTA, Methylparaben, Alcohol Denat.

Serum do rzęs wzmacniające, wydłużające i zagęszczające

stempel Kerabione Serum
 • 5 ml / 0.17 fl.oz.
 • Pierwsze efekty już po 3 tygodniach
 • Wystarczy na 3 miesiące kuracji
 • Wąski pędzelek zapewnia precyzyjną aplikację
 • Nie skleja i nie obciąża rzęs/brwi

Zaczynam już obserwować pierwsze delikatne efekty. Szczególnie rzęsy na środku oka są dłuższe, podejrzewam, że muszę dokładniej przeciągać pędzelkiem w kącikach oka. Zauważyłam także, że trochę inaczej maluje mi się rzęsy tuszem, łatwiej się wywijają i rozdzielają. Aneta

Zauważyłam, że moje rzęsy są mocniejsze i dłuższe za co mogę bić ogromne brawo, bo jednak nie które odżywki zwyczajnie nie radzą sobie z moimi rzęsami, a tutaj ładna niespodzianka – jest jakiś efekt. Dla mnie to ogromny postęp. Są o wiele bardziej gęste. http://malinowyskarbiec.blogspot.com

Serum do rzęs jest proste w aplikacji, nawet jeśli dostanie się do oka nie szczypie jakoś specjalnie. Serum używałam trochę dłużej niż miesiąc, to co mogę powiedzieć po miesiącu (z małymi jednodniowymi wpadkami „upss zapomniałam”) serum działa. Moje rzęsy są dużo mocniejsze. Katarzyna

Jestem zadowolona z używania tego produktu. Serum nie podrażniało moich oczu, stosuje się je wygodnie i szybko. Rzęsy się mniej kruszą i mam wrażenie, że są grubsze. Moje rzęsy nie wypadają tak często jak kiedyś. Rodzianie