Recenzje

Produkt jest wydajny i ma przystępną cenę w stosunku do jakości. Moje włosy jak i paznokcie stały się silniejsze, mniej się łamią i rozdwajają. Odzyskałam zdrowy połysk włosów, chociaż jeszcze muszę nad tym pracować. Produkt polecam gorąco ludziom z problematycznymi włosami i paznokciami. Polecam!

Agnieszka

Zużyłam prawie 2 opakowania i powiem Wam, że zauważalnym efektem przyjmowania kapsułek był fakt, że włosy w mniejszym stopniu wypadały. Stały się zdecydowanie mniej łamliwe, ale to też dodatkowa zasługa szamponu i odżywki, które w pierwszym miesiącu suplementacji stosowałam.

Agnieszka

Kapsułki zapakowane są w eleganckie, kartonowe pudełko utrzymane w kolorystyce bieli i złota. Opakowanie zawiera 60 kapsułek zapakowanych w 3 blistry, to ilość wystarczająca na miesięczną kurację. Kapsułki są dość duże, żelowe, w kolorze białym, mają też charakterystyczny zapach drożdży.

Kasia

Zużyłam jedno opakowanie i co mogę powiedzieć?
Zauważyłam poprawę kondycji paznokci. Przestały się łamać i rozdwajać, stały się wyraźnie mocniejsze. Miałam problem z pękającymi paznokciami na kciukach – zawsze w tym samym miejscu! Na szczęście na razie ten kłopot minął.

http://globalnie.blogspot.com

Zaczynam już obserwować pierwsze delikatne efekty. Szczególnie rzęsy na środku oka są dłuższe, podejrzewam, że muszę dokładniej przeciągać pędzelkiem w kącikach oka. Zauważyłam także, że trochę inaczej maluje mi się rzęsy tuszem, łatwiej się wywijają i rozdzielają.

Aneta

Zauważyłam, że moje rzęsy są mocniejsze i dłuższe za co mogę bić ogromne brawo, bo jednak nie które odżywki zwyczajnie nie radzą sobie z moimi rzęsami, a tutaj ładna niespodzianka – jest jakiś efekt. Dla mnie to ogromny postęp. Są o wiele bardziej gęste.

http://malinowyskarbiec.blogspot.com

Jestem zadowolona z używania tego produktu. Serum nie podrażniało moich oczu, stosuje się je wygodnie i szybko. Rzęsy się mniej kruszą i mam wrażenie, że są grubsze. Moje rzęsy nie wypadają tak często jak kiedyś.

Rodzianie

Serum do rzęs jest proste w aplikacji, nawet jeśli dostanie się do oka nie szczypie jakoś specjalnie. Serum używałam trochę dłużej niż miesiąc, to co mogę powiedzieć po miesiącu (z małymi jednodniowymi wpadkami „upss zapomniałam”) serum działa. Moje rzęsy są dużo mocniejsze.

Katarzyna