Booster do włosów ǀ Kerabione

KERABIONE ™ BOOSTER – Suplement diety.

Kompleksowa formuła dla wzrostu włosów u kobiet i mężczyzn.

NIEZBĘDNE NIENASYCONE KWASY TŁUSZCZOWE 1 kapsułka zawiera
Kwasy Omega 3 150 mg
Gęsty wyciąg z owoców palmy sabałowej
(w tym kwasy tłuszczowe)
100 mg
(80 mg)
Olej z nasion wiesiołka dwuletniego
(w tym kwas gamma linolenowy/GLA)
50 mg
(4,5 mg)
WITAMINY i MINERAŁY 1 kapsułka zawiera
Witamina E 1,8 mg
Miedź 1000 µg
Witamina A 120 µg

booster

Przyczynia się do prawidłowego wzrostu włosów – palma sabałowa
Przyczynia się do prawidłowego metabolizmu i funkcjonowania układu hormonalnego – wiesiołek dwuletni.
Pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym – witamina E i miedź

Sposób użycia: 1 kapsułka dziennie podczas posiłku. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia bardzo ważna jest zrównoważona dieta i zdrowy tryb życia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Kobiety w ciąży i karmiące piersią przed zastosowaniem powinny skonsultować się z lekarzem.

Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze poniżej 25°C, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Booster do włosów

Odpowiednia pielęgnacja jest kluczem do tego, by cieszyć się gęstymi, mocnymi i zdrowymi włosami. To właśnie dlatego starannie dobieramy szampon, stosujemy odżywki, płukanki oraz maski i poddajemy się zabiegom regeneracyjnym, które mają przyspieszyć wzrost włosów. Niestety, bardzo często działanie od zewnątrz okazuje się być niewystarczające. Warto wówczas sięgnąć po wartościowe suplementy diety, takie jak Kerabione Booster. Jest to preparat o kompleksowym składzie, który nie tylko przyczynia do prawidłowego wzrostu włosów, ale również normalizuje metabolizm i funkcjonowanie układu hormonalnego, których nierównowaga również bywa przyczyną wypadania włosów. Formuła suplementu Kerabione Booster została starannie opracowana z myślą o wszystkich, którzy poszukują skutecznej metody na stymulację prawidłowego porostu włosów. Kerabione Booster dostępny jest w opakowaniach zawierających 30 kapsułek. Jedno opakowanie wystarcza na miesiąc kuracji.

Kerabione Booster – formuła stymulująca porost włosów

Bogactwo odpowiednio dobranych dobroczynnych kwasów tłuszczowych, witamin i minerałów sprawia, że Kerabione Booster, to doskonała propozycja dla osób zmagających się z włosami cienkimi, rzadkimi i słabymi. Co ważne, działanie preparatu nie opiera się jedynie na odżywieniu i dostarczeniu do organizmu niezbędnych substancji. Kerabione Booster do włosów działa kompleksowo i wpływa także na czynniki hamujące ich porost, takie jak stres oksydacyjny, zaburzenia metabolizmu czy układu hormonalnego.

Preparat Kerabione Booster przeznaczony jest dla kobiet i mężczyzn. Rezultaty kuracji, czyli wzrost włosów, widoczne są po około 6 miesiącach, przy czym dla podtrzymania efektu zaleca się dalsze przyjmowanie kapsułek. Stosowanie suplementu wpływa również na ogólny stan włosów – stają się zdrowsze i mocniejsze.  Dla osiągnięcia szybszych efektów można stosować razem Kerabione i Kerabione Booster. Ich składy zostały opracowane w taki sposób, aby nie powodować ryzyka przedawkowania, równocześnie uzupełniając swoje działanie. Kerabione Booster przeciwdziała wypadaniu włosów, a Kerabione stanowi odżywienie i materiał budulcowy dla nowo rosnących włosów. Ważne, by podczas kuracji preparatem Kerabione utrzymywać zdrową i pełnowartościową dietę, która nie jest obojętna dla kondycji włosów.